Nieuwe vrijwilligers worden soms overdonderd met nieuwe informatie.
In de volgende brochure, speciaal voor vrijwilligers, wordt er een duidelijk beeld geschetst van manege Dennenhof.
De vrijwilligersbrochure.pdf

In deze brochure vind je terug wat de werkplanning is, welke de regels zijn en wat we willen doen voor onze vrijwilligers. Zo organiseren we bijvoorbeeld opleidingsdagen en houden we evaluaties. We willen onze vrijwilligers niet afschrikken, maar streven naar een duidelijke communicatie.

Vrijwilligers geven kleur aan onze werking!

Elke ruiter heeft minstens 1 begeleider, degene die met het paard stapt. Soms zijn er per ruiter echter 2 of 3 begeleiders nodig. Dit is afhankelijk van het (zorg)profiel van de ruiter. Een extra helpende hand is dus altijd welkom!

Dankzij de vrijwilligers in onze manege kunnen er meer ruiters rijden. Als je dus zin hebt om een handje toe te steken, ben je altijd welkom. Na een afspraak kijken we samen wat het werk inhoudt en kunnen we een moment afspreken waarop je eens kan komen proberen. Als het werk iets voor jou is, kan je je engageren om een halve dag te komen helpen gedurende een schooljaar.

Voel je je aangetrokken tot een zinvol engagement in de boeiende en levendige werking van de manege?
Neem dan contact op, hetzij telefonisch via het nummer 09 371 94 47, hetzij via e-mail info@manegedennenhof.be